ER GRUP

250 personel ve 21 yıllık
sektörel tecrübe

Özel Güvenlik

Özel güvenlik görevlilerinin varlığı sanayi kuruluşları, iş yerleri ve konutlarda suça karşı önemli caydırıcı etken oluşturuyor.

Bina Yönetimi

Ülkemizde, her geçen gün modern ve akıllı yapılar yükseliyor. Sayıları artan bu yapılar belli ihtiyaçları da beraberinde getiriyor.

Neden biz?

Teknolojik altyapı ve donanımımız, nitelikli ve profesyonel kadromuz sayesinde sürekli artan bir kalite anlayışı ile hizmet sağlamaktayız.

Özel Güvenlik ve Koruma


Türkiye genelinde fabrikalar, iş merkezleri, binalar, turistik tesisler, oteller, alışveriş merkezleri, tüm resmi ve özel okullar ile müzeler gibi her türlü açık ve kapalı alanın yanı sıra, konser, fuar, özel davet, festival, ödül töreni gibi her türlü organizasyon için özel güvenlik hizmeti veriyoruz.

Devamı

Temizlik ve Bina Yönetimi


Uluslararası standartlarda alet, ekipman, kimyasal temizlik malzemeleri ve eğitimli temizlik görevlileriyle yapı ve tesislerinizin ihtiyaç duyduğu temizlik, cila işleri, inşaat sonu kaba ve ince temizlik, iş yeri-ofis temizliği ve bina yönetimi hizmeti vermekteyiz.

Devamı

Hemen Teklif Alın


Bir kuruluşun kendi bünyesinde güvenlik teşkilatını kurması ve yürütmesinin pahalı ve zor olduğu, ayrıca zaman kaybına yol açan yorucu ve yıpratıcı çalışmalar gerektirdiği her geçen gün daha da iyi anlaşılmaktadır. Er Grup nitelikli ve profesyonel kadrosuyla size hizmet sunmak için hazır.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz