ÖZEL GÜVENLİK

25 YILLIK TECRÜBE VE 300 PERSONEL

İstanbul’un bütün bölgelerine bina, konut ve tesisler için profesyonel özel güvenlik hizmeti sunuyoruz

BİZİ TANIYIN

ER GRUP; konut, site, bina, tesis ve alışveriş merkezlerinin güvenliği için 300 özel güvenlik personeli ve tam 25 yıllık tecrübesi ile özenle çalışmaktadır.

Söz konusu güvenlik olunca, istikrar ve disiplin en önemli kural olarak değerlendirilmelidir. ER GRUP, saha personeli ve yönetim kadrosu ile mekanlarınızda gereken güvenlik tedbirlerini almakta uzmanlaşmış bir özel güvenlik şirketidir.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Özel güvenlik görevlilerinin varlığı sanayi kuruluşları, iş yerleri ve konutlarda suça karşı önemli caydırıcı etken oluşturuyor.

Ülkemizde, her geçen gün modern ve akıllı yapılar yükseliyor. Sayıları artan bu yapılar belli ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bu ihtiyaçlardan en önemlisi ise güvenliğin sağlanması. Ve biz teknolojik altyapı ve donanımımız, nitelikli ve profesyonel kadromuz sayesinde sürekli artan bir kalite anlayışı ile özel güvenlik hizmeti sağlamaktayız.

ER GRUP olarak Türkiye genelinde konutlar, fabrikalar, iş merkezleri, binalar, turistik tesisler, oteller, alışveriş merkezleri, tüm resmi ve özel okullar ile müzeler gibi her türlü açık ve kapalı alanın yanı sıra, konser, fuar, özel davet, festival, ödül töreni gibi her türlü organizasyon için özel güvenlik hizmeti veriyoruz.

REZİDANS, SİTE, KONUT ÖZEL GÜVENLİĞİ

Özel bir yaşam biçiminin sunulduğu site, konut ya da rezidanslar için, ortak yaşam alanlarını kullanan sakinlerin istekleri ve tesisin ihtiyaçları çerçevesinde olası riskleri öngören önlem paketleri hazırlanarak uygulamaya geçilir. Yaşayanların sorunsuz, sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli özel güvenlik hizmetleri sağlanır.

İŞLETME ÖZEL GÜVENLİĞİ

ER GRUP Özel Güvenlik; sanayi kuruluşlarına ait yapılara, büro olarak kullanılan birimlere, iş merkezlerine içeriden ve dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı önlem ve önlem paketleri hazırlayarak hayata geçirir. Tesislere geliş ve gidiş kontrolleri, mevcut personelin kontrolü, olası tehditlere karşı çevre güvenliği, şirketlerden gelecek özel güvenliği ilgilendiren taleplerin yerine getirilmesi, özel güvenlik hizmetlerimizin bir parçasıdır.

Bize ulaşın

ER GRUP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Telefon
: 0216 232 25 28 0216 232 25 28
Adres
:
Armağan Evler Mh. Mithatpaşa Cd. No:239
Ümraniye – İstanbul

Sizi Arayalım