Özel Güvenlik

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Özel Güvenlik sektörüne 1995 yılında birer özel güvenlik çalışanı olarak başladık. Özel güvenlik işinin her basamağında edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini 2007 yılında Er Grup Özel Güvenlik çatısı altında birleştirdik. Er Grup Özel Güvenlik adıyla; 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanun ve yönetmelikleri çerçevesinde, ülkemizin her bölgesinde çeşitli alanlarda faaliyette bulunan tesis, şirket, sanayi kuruluşu, kamu kurum ve kuruluşları ile sitelere nitelikli hizmet üretme anlayışıyla özel güvenlik hizmetleri vermekteyiz.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ SABİT ÖZEL GÜVENLİK

Türkiye genelinde fabrikalar, iş merkezleri, binalar, turistik tesisler, devremülkler, oteller, alışveriş merkezleri, tüm resmi ve özel okullar ile müzeler gibi her türlü açık ve kapalı alanın yanı sıra, konser, fuar, özel davet, festival, defile, ödül töreni, partiler gibi her türlü organizasyon için de güvenlik hizmeti verilmektedir.

İŞLETME ÖZEL GÜVENLİĞİ

Er Grup Özel Güvenlik; sanayi kuruluşlarına ait yapılara, büro olarak kullanılan birimlere, iş merkezlerine içeriden ve dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı, önlem ve önlem paketleri hazırlayarak hayata geçirir. Tesislere geliş ve gidiş kontrolleri, mevcut personelin kontrolü, olası tehditlere karşı çevre güvenliği, şirketlerden gelecek özel güvenliği ilgilendiren konuların yerine getirilmesi, özel güvenlik hizmetlerimizin bir parçasıdır.

REZİDANS VE SİTE ÖZEL GÜVENLİĞİ

Özel bir yaşam biçiminin sunulduğu site ve rezidanslar için, ortak yaşam alanlarını kullanan sakinlerin istekleri ve tesisin ihtiyaçları çerçevesinde olası riskleri öngören önlem paketleri hazırlanarak uygulamaya geçilir. Yaşayanların sorunsuz, sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli özel güvenlik hizmetleri sağlanır.

GEÇİCİ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenlik ihtiyacının arttığı özel toplantı, açılış, fuar, seminer, konser ve spor faaliyetlerinde genel asayişin sağlanması, davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karşı giriş kontrolleri, konuk yönlendirme, kalabalık kontrolü veya sergilenen ürün ya da eserlerin korunması amacıyla gerekli ekipler oluşturulup, donanımları sağlanarak geçici hizmetler yürütülür.

ÖZEL GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

ER GRUP; Özel Güvenlik Hizmeti verdiği müşterileri için hazırladığı, olası tehditleri içeren koruma planını hayata geçirmeden önce, ilgili yöneticilerle paylaşır. Ayrıca, özel güvenlik hizmetini nereden ve kimden aldığına bakılmaksızın danışmanlık ve denetim sözleşmeleri ile başka şirketlere de bu hizmetler verilir.