Bina Yönetimi

TEMİZLİK HİZMETLERİ VE BİNA YÖNETİMİ

KURUMSAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ülkemizde, her geçen gün modern ve akıllı yapılar yükseliyor. Sayıları her geçen gün artan bu yapılar belli ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bu ihtiyaçların en önemlilerinden biri; bu yapıların her an bakımlı ve temiz tutulması işidir. İnsanları bu yapılara çeken en önemli unsurların başında ortamın TEMİZ ve BAKIMLI oluşu sayılabilir.

Er Grup Temizlik Hizmetleri ve Bina Yönetimi; uluslararası standartlarda alet, ekipman, kimyasal temizlik malzemeleri ve eğitimli temizlik görevlileriyle yapı ve tesislerinizin ihtiyaç duyduğu temizlik, cila işleri, inşaat sonu kaba ve ince temizlik, iş yeri ve ofis temizliği alanlarında hizmet vermektedir.

Farklı birim ve bölümler için, farklı çözüm önerileri, işin içeriğini tanımlayan uygulama prensipleri aşağıda tanımlanmaktadır.
Gıda Üretim Alanları, Sağlık Ürünleri İmalat alanları, İlaç Üretim Alanları, Hastaneler, özel temizlik gerektiren tesisler ve üst düzey steril temizlik gerektiren birimlerde, hijyenik temizlik prosedürü uygulanarak garantili sonuçlar elde edilmektedir.

GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bu temizlik çalışması, çalışma saatleri dışında hafta içi günlerde 17.30/18.00 -20.00/20.30 saatleri arasında yapılmaktadır.

Günlük Temizlik Hizmetleri Detayları;
Çalışma alanında bulunan çöp sepetleri boşaltılır, istenmeyen atıklar ve çevrede bulunan çöpler toplanır.
Çöp sepetlerindeki poşetler yenileri ile değiştirilir.
Çöpler ortamdan alındıktan sonra, demirbaş eşyanın tozları alınır.
Bilgisayar, fotokopi, faks gibi ofis araçlarının temizliği, en uygun temizleme araçları kullanılarak yapılır.
Sıcak zeminler yüksek emiş güçlü ekipmanlarla temizlenir.
Soğuk zeminler zeminin özelliğine göre uygun bakım maddesi ile presli kova ve moplar ile silinir.
Tuvalet, banyo gibi sağlık açısından yüksek tehdit içeren alanlar, dezenfektan özellikli kimyasallar kullanılarak temizlenir.
Sözleşme içeriğinde belirlendiği taktirde, sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, gibi kişisel temizlik malzemeleri Er Grup Temizlik tarafından karşılanır.

Er Grup Temizlik Hizmetleri ve Bina Yönetimi

BİNA YÖNETİMİ

Farklı yüksekliklerdeki modern, akıllı yapılar her geçen gün çevremizin görünümünü değiştirmektedir. Bu yapıların, arzulanan temizlik ve modern görünümünün korunması için; yeni profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ünitelerde çalıştırılacak yönetici ve görevlilerin, gelişen ihtiyaçları karşılayacak donanıma ulaştırılması gereği ortaya çıkmaktadır.
Er Grup, bu tarz yerleşim ve iş merkezlerinin ihtiyaç duyduğu yönetim aktivitelerini yerine getirerek, çözüm önerileri geliştirip uygulamaktadır. Yerinde Yönetim, Muhasebe, Güvenlik, Teknik, Temizlik, Bahçe, havuz, haşere ilaçlama gibi hizmetler tek bir çatı altında toplanarak bir hizmet bütünlüğü sağlanmaktadır.
Er Grup ayrıca; bütçe oluşturma, aidat toplama, üçüncü şahıslardan hizmet alımı-kiralama gibi ihtiyaçları karşılayıp, yönetim kuruluna raporlama yapabilecek donanım ve altyapısıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

HAVUZ BAKIMI

Açık, kapalı, ısıtmalı ya da farklı işletim sistemleri içeren yüzme havuzlarına;
İlk suyun doldurulması ve suya girilebilir değerlere ulaştırılması süreci
Yıllık su bakımı sezonsal ihtiyaçlar doğrultusunda programlama işlemleri
Makina dairesinin teknik bakım ve onarımı
Uzmanlarımızca kontrol ve koordine edilir.
Havuz suyunun biyokimyasal kontrolü periyodik olarak yapılıp kullanıcıların kolay ulaşabilecekleri noktalarda yayınlanarak duyurulur.

BORDRO HİZMETİ

ER GRUP; Şirket çalışanlarınızdan santral operatörü, ofis görevlisi, servis hizmeti çalışanları, yükleme-taşıma elemanları, mutfak, çamaşırhane görevlileri ve benzeri hizmetlileri tedarik edebilir, istenmesi halinde şirket bünyesine alabilecek altyapıya sahiptir.